ارسال ایمیل

ناشر منبع

null پاویون صندوق های تامین مالی در نمایشگاه تستا برگزار شد
با حضور 6 صندوق پژوهش و فناوری 10:06

پاویون صندوق های تامین مالی در نمایشگاه تستا برگزار شد

در نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا) ، 6 صندوق پژوهش و فناوری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی،  نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی (تستا) طی روزهای 26 تا 29 آذرماه در سالن 7 نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.
در پاویون  صندوق های تامین مالی صندوق تجهیزات پزشکی، توسعه فناوری ایرانیان، توسعه فناوری نوین ، توسعه فناوری نوین لیدکو، صندوق دانشگاه علم و صنعت و صندوق برق و انرژی حضور داشتند.
گفتنی است، صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به انجام وظیفه نظارت جامع کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری، امکان تامین دفتر کار با شرایط آسان را برای صندوق‌های پژوهش و فناوری در طبقه چهارم مجتمع شکوفایی شرکتهای دانش بنیان فراهم نموده است.
۱۷ صندوق پژوهش و فناوری در کنار دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری هم اکنون در طبقه چهارم مجتمع شکوفایی، مستقر هستند و علاوه بر امکان استقرار در یکی از مهمترین مناطق اداری پایتخت، از امتیازات ویژه، حضور در نمایشگاه ها، سمینارها و ... نیز برخوردار می‌شوند
در کلیه نمایشگاه ها، نشست‌ها که در محل مجتمع شکوفایی برگزار می‌شود، دبیرخانه کارگروه دارای یک غرفه/کانتر می‌باشد و صندوق های مستقر در طبقه چهارم می‌توانند با هماهنگی دبیرخانه از محل غرفه/کانتر مذکور برای معرفی خدمات خود استفاده نمایند.