دوره دوم توانا -توانمندسازی کارشناسان ارزیابی(توانا) صندوق های پژوهش و فناوری

دومین دوره توانمندسازی کارشناسان ارزیابی(توانا) صندوق های پژوهش و فناوری

 

 

 

درباره توانا

 

یکی از دغدغه‌های مراکز مرتبط با ارزیابی و صندوق های سرمایه گذاری، نیروی انسانی با مهارت و تجربه و دانش کافی می‌باشد، نظر به نیازهای ملموس کشور به کارشناسان ارزیابی و عدم وجود آموزش‌های پروژه محور در این زمینه، دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری با همکاری شرکت سنجش فناوری خاورمیانه و همچنین انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ایران، اقدام به برگزاری اولين دوره توانا با محوریت توانمندسازی کارشناسان ارزیابی صندوق‌های پژوهش و فناری از بهمن ماه 1399 الی خرداد ماه 1400 نموده است. تعداد 26 نفر از کارشناسان ارزیاب فعال در صندوق‌های پژوهش و فناوری از سراسر کشور در این دوره شرکت کرده‌اند.

 

هدف دوره

 

توانمندسازی و ارتقای دانش و مهارت کارشناسان ارزیاب تازه وارد صندوق‌های پژوهش و فناوری در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی و کارآموزی در صندوق‌های معتبر کشور و خدمات منتورینگ و آموزش پیشرفته حین دوره کارآموزی.

 

مخاطبان

 

دومین دوره آموزشی توانا با هدف توانمندسازی کارشناسان ارزیابی فعال در صندوق‌های پژوهش و فناوری سراسر کشوربه مدت 96 ساعت از مردادماه تا آبان‌ماه سال جاری توسط دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری و باهمکاری شرکت سنجش فناوری خاورمیانه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به‌صورت حضوری و برخط (آنلاین) برگزار می‌شود.
گفتنی است دومین دوره آموزشی توانا برحسب نیاز کارشناسان ارزیابی صندوق‌های پژوهش و فناوری به توانمندسازی و نیز درخواست‌های مکرر علاقمندان، در قالب آموزش مقدماتی، آفلاین و پیشرفته (96 ساعت) همراه با کارورزی و منتورینگ (2/5 ماه) طراحی شده است.
در این دوره آموزشی مباحث آشنایی با مدل های کسب و کار، ارزیابی تسهیلات (نمونه سازی، سرمایه در گردش، تولید صنعتی، لیزینگ، استصناع، نظارت و ضمانت نامه )، روش های تامین مالی، اصول حقوقی قراردادها و شرکت ها، آشنایی با حسابداری شرکت ها، مطالعه بازار، مفاهیم مالی و اقتصادی ، مطالعه بازار تکمیلی، امکان سنجی مالی و اقتصادی در اکسل، آشنایی با ارزشگذاری فناوری و ارزیابی حد اعتباری ارائه می‌شود.
شایان ذکر است هزینه ثبت‌نام با 75 درصد تخفیف حمایتی ویژه دبیرخانه کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری در نظرگرفته شده است.
علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی evnd.co/w4xtq  در این دوره ثبت‌نام کنند.
همچنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با شماره تلفن‌های 02176480041 داخلی (108) و 09050948319 تماس حاصل کنند. 

 

 

اطلاعات دوره دوم توانا  (کلیک کنید)

معرفی نامه و تعهد نامه (کلیک کنید)